...

Blacharstwo i lakiernictwo

Dział blacharsko lakierniczy w Auto Sieradzan Stargard działa od początku działalności czyli od 1991r, dysponujemy więc ogromnym doświadczeniem w naprawach powypadkowych samochodów osobowych i dostawczych. Nasz serwis wyposażony jest we wszystkie niezbędne narzędzia potrzebne do przywrócenia aut do stanu sprzed kolizji a w zasadzie niejednokrotnie poprawiamy ich stan po przeprowadzeniu naprawy. Naszym priorytetem jest rzetelność i uczciwość wobec klienta i firm współpracujących co zaowocowało podpisaniem umów na naprawy powypadkowe, bezgotówkowe z większością Towarzystw Ubezpieczeniowych w Polsce, w wielu przypadkach jesteśmy jedynym serwisem blacharsko lakierniczym z rekomendacją firm ubezpieczeniowych na naszym terenie, naprawy u nas rekomendowane są przez takie firmy jak PZU, Warta, Link4, Compensa, Wiener, Interrisk, Generali, Uniqa i wiele innych.
Wszystkie nasze usługi świadczymy w najwyższym standardzie, i przy użyciu materiałów najwyższej jakości. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, a w swojej pracy wykazujemy się precyzją i szybkością realizacji zleconych zadań. Dysponujemy flotą kilkunastu aut zastępczych dzięki czemu zapewniamy mobilność naszym klientom w czasie naprawy ich aut co znacznie podwyższa poziom całej usługi i powoduje że klienci nie odczuwają braku auta które
trafiło do naprawy.
Oprócz napraw bezgotówkowych prowadzimy również naprawy prywatne na zlecenie klienta w przypadkach kiedy koszt naprawy nie może być pokryty z ubezpieczenia. W takich sytuacjach każdorazowo domawiamy z klientem koszt i czas naprawy oraz doradzamy jakich części warto użyć żeby było to najkorzystniejsze dla samochodu a więc również dla samego klienta.
Podczas napraw zachowujemy najwyższą jakość oraz odpowiednio dobieramy technologię, dopasowując usługę do potrzeb klienta i samego pojazdu, dzięki temu skracamy czas pracy oraz optymalizujemy koszty jej wykonania. Nasz personel jest w pełni przygotowany na naprawy każdego auta. Przeprowadzamy regularne szkolenia pracowników, dzięki temu świadczymy usługi na najwyższym poziomie.

Producenci części

Rekomendujemy jedynie sprawdzonych producentów części

© 2022 by Auto Sieradzan Andrzej Sieradzan. Wykonanie Unimedio.pl – strony internetowe

Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.